Fileli krom kutu harf

Dijital baskı, tabela & Açık hava reklam hizmetlerimiz;

Dijital Baskı ve Açık hava reklam hizmetleri

      Dekobeyt birçok konuda olduğu gibi açık hava reklamcılığı ve dijital baskı hizmetlerinde de üretici konumundadır. Dekobeyt Folyo Baskı, Vinil Branda Baskı, One Vay Vision Baskı, Folyo Bas-Kes, Folyo Kesim, Vinil Germe Tabela, Kutu Harf, Kayan Yazı Led Tabela, Kompozit Cephe, Piyon&Totem, Araç Giydirme, Plexi Tabela, İş güvenliği tabelaları, Display ürünler gibi vermiş olduğu hizmetlerde üretici olmasından dolayı fiyat ve kalite politikası daima müşterilerinin menfaatlerini ön palanda tutmayı başarabilmektedir.

     Geniş makine parkurunun yanı sıra hem mektepli hem alaylı kadrosu ile kalitenin yanı sıra ergonomik ve sanatsal ürünler üretebilmektedir.

     Dekobeyt proje bazlı işleri yüklenip uygulayabildiği gibi profesyonel kadrosu ile 2d ve 3d proğramların yardımı ve creatif düşünce prensipli kadrosu ile sıfırdan proje üretip uygulama kabiliyetine sahiptir. Ayrıcı en önemli değerin zaman olduğu bilinci ile hareket eden ekibimiz üstlendiği işlerde daima zaman tasarrufuna önem vererek üretim yapmaktadır.